Trasa: Zarzecze - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Zarzecze, Folwark 00.00 km 13:00
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 13:04
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 13:09
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 13:17
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 13:23
Stary Sącz, Rynek --------- 13:32
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 13:40
Nowy Sącz D.A. (PKP) --------- 13:48
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 13:50
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII