Trasa: Zarzecze - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Zarzecze, Folwark 00.00 km 12:10
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 12:14
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 12:19
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 12:27
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 12:33
Stary Sącz, Rynek --------- 12:42
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 12:50
Nowy Sącz D.A. (PKP) --------- 12:58
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 13:00
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
kursuje w dni nauki szkolnej