Trasa: Zarzecze - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Zarzecze, Folwark 00.00 km 14:50
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 14:55
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 14:59
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 15:07
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 15:13
Stary Sącz, Rynek --------- 15:22
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 15:30
Nowy Sącz D.A. (PKP) --------- 15:38
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 15:40
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII