Trasa: Zarzecze - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Zarzecze, Folwark 00.00 km 10:35
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 10:39
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 10:44
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 10:52
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 10:58
Stary Sącz, Rynek --------- 11:07
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 11:15
Nowy Sącz D.A. (PKP) --------- 11:23
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 11:25
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
kursuje w soboty
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII