Trasa: Zarzecze - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Zarzecze, Folwark 00.00 km 10:10
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 10:14
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 10:19
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 10:27
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 10:33
Stary Sącz, Rynek --------- 10:42
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 10:50
Nowy Sącz D.A. (PKP) --------- 10:58
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 11:00
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
kursuje w dni nauki szkolnej
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII