Trasa: Zarzecze - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Zarzecze, Folwark 00.00 km 6:55
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 6:59
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 7:04
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 7:12
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 7:18
Stary Sącz, Rynek --------- 7:27
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 7:35
Nowy Sącz D.A. (PKP) --------- 7:42
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 7:45
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII