Trasa: Zarzecze - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Zarzecze, Folwark 00.00 km 5:25
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 5:30
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 5:34
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 5:42
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 5:48
Stary Sącz, Rynek --------- 5:57
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 6:05
Nowy Sącz D.A. (PKP) --------- 6:13
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:15
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
kursuje w soboty
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII