Trasa: Zarzecze - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Zarzecze, Folwark 00.00 km 5:15
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 5:20
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 5:24
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 5:32
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 5:38
Stary Sącz, Rynek --------- 5:47
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 5:55
Nowy Sącz D.A. (PKP) --------- 6:03
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:05
Data aktualizacji: 2015-08-20
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII