Trasa: Zakopane - Nowy Sącz


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Zakopane, Dworzec Autobusowy 00.00 km 19:05
Biały Dunajec --------- 19:15
Szaflary --------- 19:24
Nowy Targ, Dworzec Autobusowy --------- 19:32
Krościenko, Rynek --------- 20:10
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 20:29
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 20:33
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 20:43
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 20:49
Stary Sącz, Rynek --------- 20:56
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 21:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII