Trasa: Zakopane - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Zakopane, Dworzec Autobusowy 00.00 km 14:55
Biały Dunajec --------- 15:05
Nowy Targ, Dworzec Autobusowy --------- 15:20
Szaflary --------- 15:41
Krościenko, Rynek --------- 16:00
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 16:19
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 16:23
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 16:33
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 16:41
Stary Sącz, Rynek --------- 16:46
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 17:15
Ptaszkowa --------- 17:44
Grybów --------- 17:50
Ropa, Skrzyżowanie --------- 17:58
Szymbark, Szkoła --------- 18:05
Ropica Polska, Kościół --------- 18:13
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 18:20
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII