Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 11:20
Hańczowa --------- 11:29
Uście Gorlickie --------- 11:40
Klimkówka, Zapora --------- 11:46
Łosie, Pętla --------- 11:52
Ropa, Skrzyżowanie --------- 12:01
Szymbark, Szkoła --------- 12:06
Ropica Polska, Kościół --------- 12:11
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 12:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII