Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 9:30
Hańczowa --------- 9:40
Uście Gorlickie --------- 9:48
Klimkówka, Zapora --------- 9:56
Łosie, Pętla --------- 10:02
Ropa, Skrzyżowanie --------- 10:11
Szymbark, Szkoła --------- 10:16
Ropica Polska, Kościół --------- 10:21
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 10:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII