Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 8:25
Hańczowa --------- 8:34
Uście Gorlickie --------- 8:43
Klimkówka, Zapora --------- 8:51
Łosie, Pętla --------- 8:57
Ropa, Skrzyżowanie --------- 9:06
Szymbark, Szkoła --------- 9:11
Ropica Polska, Kościół --------- 9:16
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 9:30
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt