Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 7:25
Hańczowa --------- 7:34
Uście Gorlickie --------- 7:43
Klimkówka, Zapora --------- 7:51
Łosie, Pętla --------- 7:57
Ropa, Skrzyżowanie --------- 8:06
Szymbark, Szkoła --------- 8:11
Ropica Polska, Kościół --------- 8:16
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 8:30
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt