Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 21:10
Hańczowa --------- 21:20
Uście Gorlickie --------- 21:30
Klimkówka, Zapora --------- 21:36
Łosie, Pętla --------- 21:42
Ropa, Skrzyżowanie --------- 21:51
Szymbark, Szkoła --------- 21:56
Ropica Polska, Kościół --------- 22:01
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 22:09
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta