Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 21:05
Hańczowa --------- 21:15
Uście Gorlickie --------- 21:25
Klimkówka, Zapora --------- 21:31
Łosie, Pętla --------- 21:37
Ropa, Skrzyżowanie --------- 21:46
Szymbark, Szkoła --------- 21:51
Ropica Polska, Kościół --------- 21:56
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 22:04
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt