Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 19:25
Hańczowa --------- 19:34
Uście Gorlickie --------- 19:43
Klimkówka, Zapora --------- 19:51
Łosie, Pętla --------- 19:57
Ropa, Skrzyżowanie --------- 20:06
Szymbark, Szkoła --------- 20:11
Ropica Polska, Kościół --------- 20:16
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 20:24
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt