Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 17:25
Hańczowa --------- 17:34
Uście Gorlickie --------- 17:45
Klimkówka, Zapora --------- 17:51
Łosie, Pętla --------- 17:57
Ropa, Skrzyżowanie --------- 18:06
Szymbark, Szkoła --------- 18:11
Ropica Polska, Kościół --------- 18:16
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 18:24
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta