Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 15:00
Hańczowa --------- 15:09
Uście Gorlickie --------- 15:20
Klimkówka, Zapora --------- 15:26
Łosie, Pętla --------- 15:32
Ropa, Skrzyżowanie --------- 15:41
Szymbark, Szkoła --------- 15:46
Ropica Polska, Kościół --------- 15:51
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 15:59
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII