Trasa: Wysowa Zdrój - Kraków


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 14:05
Grybów --------- 14:55
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 15:50
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 15:52
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 15:57
Wielogłowy --------- 16:01
Tęgoborze --------- 16:09
Czchów --------- 16:27
Brzesko --------- 16:55
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 17:55
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII