Trasa: Wysowa Zdrój - Kraków


Przewoźnik: Voyager




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 7:10
Grybów --------- 8:00
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 8:55
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 8:57
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 9:02
Wielogłowy --------- 9:06
Tęgoborze --------- 9:14
Czchów --------- 9:32
Brzesko --------- 10:00
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 11:00
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII