Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 12:50
Hańczowa --------- 12:59
Szymbark, Szkoła --------- 13:06
Uście Gorlickie --------- 13:08
Klimkówka, Zapora --------- 13:16
Łosie, Pętla --------- 13:22
Ropa, Skrzyżowanie --------- 13:31
Ropica Polska, Kościół --------- 13:41
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 13:49
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt