Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 12:40
Hańczowa --------- 12:50
Uście Gorlickie --------- 13:00
Klimkówka, Zapora --------- 13:06
Łosie, Pętla --------- 13:12
Ropa, Skrzyżowanie --------- 13:21
Szymbark, Szkoła --------- 13:26
Ropica Polska, Kościół --------- 13:31
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 13:39
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta