Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 10:05
Hańczowa --------- 10:15
Uście Gorlickie --------- 10:23
Klimkówka, Zapora --------- 10:31
Łosie, Pętla --------- 10:37
Ropa, Skrzyżowanie --------- 10:46
Szymbark, Szkoła --------- 10:51
Ropica Polska, Kościół --------- 10:56
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 11:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt