Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 17:05
Hańczowa --------- 17:14
Uście Gorlickie --------- 17:23
Klimkówka, Zapora --------- 17:31
Łosie, Pętla --------- 17:37
Ropa, Skrzyżowanie --------- 17:46
Szymbark, Szkoła --------- 17:48
Ropica Polska, Kościół --------- 17:56
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 18:04
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt