Trasa: Wysowa Zdrój - Gorlice


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wysowa Zdrój 00.00 km 5:15
Hańczowa --------- 5:24
Uście Gorlickie --------- 5:35
Klimkówka, Zapora --------- 5:41
Łosie, Pętla --------- 5:47
Ropa, Skrzyżowanie --------- 5:56
Szymbark, Szkoła --------- 6:01
Ropica Polska, Kościół --------- 6:06
Gorlice, Dworzec Autobusowy --------- 6:20
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt