Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 13:18
Wierchomla Wielka --------- 13:26
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 13:36
Młodów --------- 13:42
Rytro, PKP --------- 13:45
Barcice, Kościół --------- 13:51
Stary Sącz, Rynek --------- 13:59
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 14:06
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 14:16
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt