Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 11:33
Wierchomla Wielka --------- 11:41
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 11:51
Młodów --------- 11:57
Rytro, PKP --------- 12:00
Barcice, Kościół --------- 12:06
Stary Sącz, Rynek --------- 12:14
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 12:21
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 12:31
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII