Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 11:05
Wierchomla Wielka --------- 11:13
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 11:23
Młodów --------- 11:29
Rytro, PKP --------- 11:32
Barcice, Kościół --------- 11:38
Stary Sącz, Rynek --------- 11:46
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 11:53
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 12:03
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta