Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 9:08
Wierchomla Wielka --------- 9:16
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 9:26
Młodów --------- 9:32
Rytro, PKP --------- 9:35
Barcice, Kościół --------- 9:41
Stary Sącz, Rynek --------- 9:49
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 9:56
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 10:06
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII