Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 8:00
Wierchomla Wielka --------- 8:08
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 8:18
Młodów --------- 8:24
Rytro, PKP --------- 8:27
Barcice, Kościół --------- 8:33
Stary Sącz, Rynek --------- 8:41
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 8:48
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 8:58
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt