Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 7:50
Wierchomla Wielka --------- 7:58
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 8:08
Młodów --------- 8:14
Rytro, PKP --------- 8:17
Barcice, Kościół --------- 8:23
Stary Sącz, Rynek --------- 8:31
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 8:38
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 8:48
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta