Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 5:30
Wierchomla Wielka --------- 5:38
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 5:48
Młodów --------- 5:54
Rytro, PKP --------- 5:57
Barcice, Kościół --------- 6:03
Stary Sącz, Rynek --------- 6:11
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 6:18
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:28
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt