Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 17:55
Wierchomla Wielka --------- 18:03
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 18:13
Młodów --------- 18:19
Rytro, PKP --------- 18:23
Barcice, Kościół --------- 18:28
Stary Sącz, Rynek --------- 18:36
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 18:43
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 18:53
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta