Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 16:20
Wierchomla Wielka --------- 16:28
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 16:38
Młodów --------- 16:44
Rytro, PKP --------- 16:47
Barcice, Kościół --------- 16:53
Stary Sącz, Rynek --------- 17:01
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 17:08
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 17:18
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII