Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 15:40
Wierchomla Wielka --------- 15:48
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 15:58
Młodów --------- 16:04
Rytro, PKP --------- 16:07
Barcice, Kościół --------- 16:13
Stary Sącz, Rynek --------- 16:21
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 16:28
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 16:38
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta