Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 14:50
Wierchomla Wielka --------- 14:58
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 15:08
Młodów --------- 15:14
Rytro, PKP --------- 15:17
Barcice, Kościół --------- 15:23
Stary Sącz, Rynek --------- 15:31
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 15:38
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 15:48
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII