Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 13:30
Wierchomla Wielka --------- 13:38
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 13:48
Młodów --------- 13:54
Rytro, PKP --------- 13:57
Barcice, Kościół --------- 14:03
Stary Sącz, Rynek --------- 14:11
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 14:18
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 14:28
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
Kursuje w święta