Trasa: Wierchomla Mała - Nowy Sącz


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Wierchomla Mała 00.00 km 5:10
Wierchomla Wielka --------- 5:18
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 5:50
Młodów --------- 5:56
Rytro, PKP --------- 5:59
Barcice, Kościół --------- 6:05
Stary Sącz, Rynek --------- 6:13
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 6:20
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 6:30
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty