Trasa: Szczawnica - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Seweryniówka 00.00 km 18:00
Krościenko, Rynek --------- 18:09
Tylmanowa, Rzeka --------- 18:21
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 18:27
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 18:33
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 18:41
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 18:41
Stary Sącz, Rynek --------- 18:56
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 19:03
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 19:13
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII