Trasa: Szczawnica - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Seweryniówka 00.00 km 17:10
Krościenko, Rynek --------- 17:21
Tylmanowa, Rzeka --------- 17:33
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 17:39
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 17:45
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 17:53
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 17:58
Stary Sącz, Rynek --------- 18:08
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 18:15
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 18:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII