Trasa: Szczawnica - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Seweryniówka 00.00 km 16:10
Krościenko, Rynek --------- 16:21
Tylmanowa, Rzeka --------- 16:33
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 16:39
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 16:45
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 16:53
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 16:58
Stary Sącz, Rynek --------- 17:08
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 17:15
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 17:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII