Trasa: Szczawnica - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Seweryniówka 00.00 km 14:00
Krościenko, Rynek --------- 14:11
Tylmanowa, Rzeka --------- 14:23
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 14:29
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 14:35
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 14:43
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 14:48
Stary Sącz, Rynek --------- 14:58
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 15:05
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 15:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII