Trasa: Szczawnica - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Seweryniówka 00.00 km 12:20
Krościenko, Rynek --------- 12:31
Tylmanowa, Rzeka --------- 12:43
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 12:49
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 12:55
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 13:03
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 13:08
Stary Sącz, Rynek --------- 13:18
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 13:25
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 13:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII