Trasa: Szczawnica - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Seweryniówka 00.00 km 11:00
Krościenko, Rynek --------- 11:11
Tylmanowa, Rzeka --------- 11:23
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 11:29
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 11:35
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 11:43
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 11:48
Stary Sącz, Rynek --------- 11:58
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 12:05
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 12:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII