Trasa: Szczawnica - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Seweryniówka 00.00 km 7:50
Krościenko, Rynek --------- 8:01
Tylmanowa, Rzeka --------- 8:13
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 8:19
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 8:25
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 8:33
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 8:38
Stary Sącz, Rynek --------- 8:48
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 8:55
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 9:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt