Trasa: Szczawnica - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Seweryniówka 00.00 km 7:10
Krościenko, Rynek --------- 7:21
Tylmanowa, Rzeka --------- 7:33
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 7:39
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 7:45
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 7:53
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 7:58
Stary Sącz, Rynek --------- 8:08
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 8:15
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 8:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w dni nauki szkolnej