Trasa: Szczawnica - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Seweryniówka 00.00 km 20:00
Krościenko, Rynek --------- 20:09
Tylmanowa, Rzeka --------- 20:19
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 20:23
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 20:26
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 20:33
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 20:38
Stary Sącz, Rynek --------- 20:48
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 20:55
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 21:06
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII