Trasa: Szczawnica - Nowy Sącz


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Seweryniówka 00.00 km 5:55
Krościenko, Rynek --------- 6:06
Tylmanowa, Rzeka --------- 6:18
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 6:24
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 6:30
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 6:38
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 6:43
Stary Sącz, Rynek --------- 6:53
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 7:00
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 7:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII