Trasa: Szczawnica - Kraków


Przewoźnik: Sioła Trans




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Szczawnica, Urząd Miasta 00.00 km 9:00
Krościenko, Rynek --------- 9:10
Tylmanowa, Rzeka --------- 9:20
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 9:30
Kamienica --------- 9:35
Szczawa --------- 9:45
Lubomierz --------- 9:55
Mszana Górna --------- 10:00
Mszana Dolna, Dworzec --------- 10:10
Myślenice, Estakada --------- 10:40
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 11:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII
Kursuje w święta, nie kursuje 1 IX, nie kursuje w Trzech Króli